Persikraustem.. :)
Persikraustem.. :)
Persikraustem.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Persikraustem.. :)

http://69heaven.forumotion.com/forum.htm
 
rodiklisGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Godos iš „69 danguje“ apatiniai

Go down 
AutoriusPranešimas
Citrina
Administratorė
Administratorė
Citrina


Pranešimų skaičius : 843
Age : 28
Miestas : Šiauliai :]
Hobis : Daug tokiu ;D
Aktyvumas: :
Godos iš „69 danguje“ apatiniai Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Godos iš „69 danguje“ apatiniai Right_bar_bleue

Anketos statusas : TIKRA anketa*
Reputacija : 1183
Registration date : 2008-08-11

Godos iš „69 danguje“ apatiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Godos iš „69 danguje“ apatiniai   Godos iš „69 danguje“ apatiniai EmptyPir. 04 05, 2010 11:25 pm

Gražuolė šokėja Goda Sabutytė (20 m.) per pastaruosius metus išgyveno tris didžiulius pokyčius. Jos gyvenime atsirado naujas bernas, ji vėl gyvena su tėvais, o svarbiausia... ji išdavė “Yvą” ir pabandė... dainuoti!

Beveik dveji metai praėjo po to, kai Godą (su žaliais ūsais) spausdino ant "Panelės" viršelio. Metus po to ji gyveno ramiai, tačiau nuo praėjusio pavasario žemė maišėsi su dangum... Sukrėtimų neišvengė ne tik jos karjera, bet ir meilės reikalai. Šimtą ir vieną kartą girdėjote, kad ji jau nebe Zvonkės draugė. Dabar ji – dainuoti bandanti “69 danguje” mergaitė.

Kadangi ne tik šoka ir kraipo žavų užpakaliuką, mes giriam Godą už naujoves. Plojam už ryžtą padaryti tai, kas atrodė neįmanoma. Juk visi šaukė: “Yvos” mergos dainuoja papais!” Pasirodo, netiesa – mergina žada, kad jau tuoj tuoj išgirsime dainą, kurios pagrindinę vokalo partiją atliks būtent ji. Metus trukusios dainavimo pamokos pagaliau duos vaisių.

KARAS SU “YVA” TESIASI
– Praėjo metai, ir kaip dabar sutari su Zvonke, jos grupės narėmis?

– Jie prabėgo taip greitai, kad niekas pernelyg nepasikeitė. Mes vis dar nebendraujame. "Žiauriai" keista, kad tos merginos ant manęs pyksta. Juk su naujoke Gintare net nesame pažįstamos. Man ji juokinga. Skelbia visam pasauliui, kad iki šiol nekalta... Nu nieko naujo toje “Yvoje”. Kaip ir anksčiau, vis bando kažką kopijuoti.
– Tai nė karto po skyrybų nesate bendravusios?

– Su Natalija pasisveikinu. O su kitom dviem išvis nekontaktuoju. Nors va, visai neseniai toji Gintarė man užmetė repliką: “Nebebūsiu aš šokėja, būsiu dainininkė.” Tai ką aš galiu pasakyti. Tegul pažiūri į save.

DAUGIAU PINIGŲ, GERESNI PIRKINIAI

– Nesigaili pakeitusi grupę?

– Nėra ko gailėtis. “Yvoje” nebuvau vertinama. Natalija amžinai kartodavo, kad esame tiesiog šokėjos. Todėl nei didelių pinigų mokėjo, nei pakankamai pasireikšti leisdavo. Visada visur tik ji. Man atrodė, kad grupės narės turi būti lygios. O štai “69 danguje” panos vienodai svarbios. Pas mus nėra jokių lyderių. Visos dainuojame ir šokame.

– O kaip su pinigais? Iš tiesų Bžeskas moka daugiau nei Zvonkė?

– Žinoma! Sumos skiriasi šimtu procentų. Būdama “Yvoje” už koncertą gaudavau vos kelis šimtus, o kartais net tiek nebūdavo. Dabar pinigų suma kur kas didesnė. Net automobilį be niekieno pagalbos nusipirkau. (Kokį?) Neblogą – “Audi A3”.
“SKIRTIS PASIŪLIAU AŠ”

– O kaip santykiai su Ryčiu? Taip gražiai draugavot, ir še tau... Išsiskyrėt.

– Nieko nepadarysi. Visi mes keičiamės. Draugavome trejus metus, net kartu apsigyvenę buvome. Bet kažkas ėmė ir pasikeitė. Gyvenime atsirado rutina, dažniau pykdavomės. Skirtis pasiūliau aš.

– Kaip jis regavo?

– Kaip ir galima buvo tikėtis – blogai. Supyko taip, kad iki šiol negalime normaliai bendrauti. (O kaip bendraujat?) Pasisveikinam, ir tiek. Galbūt jaučiasi išduotas.

– Nekeista jį matyti su kitomis?

– Tikrai keista. Manau, jam taip pat keista, kai mane pamato su kitais vaikinas. Juk buvome tokie artimi, o dabar viskas ėmė ir pasikeitė. (Ir kaip tau jo naujosios draugės?) Nieko gero kol kas nemačiau. Dėl to galbūt net apmaudu, kad dabar su prastesnėmis bendrauja.
NAUJAS RYTIS... MERO SŪNUS

– Girdėjau, naują kavalierių įsitaisei...

– Taip, spauda neatsilieka. Mus jau matė viešose vietose. (Kas jis?) Jo vardas taip pat Rytis. (Ir vėl šokėjas?) Ne ne... Dabartinis Rytis rimtuose moksluose paskendęs. (Žinau, kad jis Kauno mero sūnus...) Neslėpsiu – taip. Vienas iš dviejų Kauno mero sūnų. (Kaip susipažinote?) Netikėtai. Jau anksčiau, kai draugavau su pirmuoju Ryčiu, draugė sakė, kad patinku šiam. O dabar, kai buvau laisva, susitikome viename vakarėlyje. Tai taip ir išėjo. (Kiek rimti jūsų santykiai?) Vadinu juos rimtais.
Nežinau, kaip čia bus, bet kol kas džiaugiuosi, kad jį suradau. (Kodėl dar neapsigyvenote kartu?) Tokį žingsnį žengti dar anksti. Reikia palaukti. Be to, Rytis pats su tėvais iki šiol gyveno. Tik dabar pradeda savarankišką gyvenimą.
http://whatson.delfi.lt/archive/article.php?id=13014835
Atgal į viršų Go down
https://69danguje.lithuanianforum.com
 
Godos iš „69 danguje“ apatiniai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Persikraustem.. :) :: Delfi.lt-
Pereiti į: